Nie jesteś przypisany
do placówki

5-LATKÓW „PODRÓŻ DO JESIENNEJ KRAINY” - ZAJĘCIE OTWARTE

Jedną z wielu form współpracy nauczycieli naszego przedszkola z rodzicami są organizowane zajęcia otwarte, na które zapraszamy rodziców naszych wychowanków. Zajęcia otwarte to sposób indywidualnego zbliżania rodziców do problemów wychowywania w przedszkolu.

Udział w zajęciu mogą brać rodzice, którzy w danym dniu dysponują wolnym czasem i chcą zobaczyć swoje dziecko w czasie zajęć organizowanych przez nauczyciela oraz w czasie wspólnej zabawy z rówieśnikami. Podczas zajęć prezentowana jest wiedza i umiejętności zdobyte przez dzieci.

Kochane 5-latki i rodzice.
Dziękuję za wspaniałą wspólną zabawę podczas zajęcia otwartego w dniu 07 listopada 2012 r.
Dzieci wykazały się zdobytymi wiadomościami na temat Jesieni podróżując przez kolejne Krainy: Sadowo, Ogrodowo, Leśna Polana i Jesienna Kraina.
Zaprezentowały także poznane piosenki i jesienne zabawy.

Na zakończenie każdy rodzic z dzieckiem obierał i kroił na plasterki jabłko, z którego powstanie susz na świąteczny kompot.

Dziękuję za udział: pani Ania
wpis edytowano 2012-12-10, 14:36